אודותינו

 
אוטו סטרט בחולון
 
אוטו סטרט בע"מ הוא מפעל מקצועי לשיפוץ סטרטרים (מתנעים), אלטרנטורים ומנועים חשמליים. מפעל הרכב אוטו סטרט בע"מ מעניק את שירותיו למגוון לקוחות עסקיים, ביניהם חברות ציי רכב, מפעלים, מוסדות, מוסכי רכב ובנוסף לקוחות פרטיים. המפעל הוקם בשנת 1971, ומאז מקפיד על שירות מקצועי ואמין, עבודה איכותית ומחירים הוגנים עבור לקוחות המפעל.

המפעל שלנו פועל תחת פיקוח של מכון התקנים ומחזיק במערכת איכות המאושרת על פי תקן בינלאומי של המכון לבקרה ואיכות ISO:9001-2015 מה שמבטיח איכות גבוהה וללא פשרות.
 

שירות מהיר ואמין לכל סוגי הרכבים והמנועים

 
מפעל אוטו סטרט בע"מ מתמחה בשיפוץ סטרטרים ואלטרנטורים מכל הסוגים, לרבות מכוניות פרטיות, משאיות, מלגזות, טרקטורים, טרקטורונים, גנרטורים וסירות מנוע. כמו כן המפעל מתמחה בשיפוץ מנועי זרם ישר לבמות הרמה, עגלות חשמליות, קומפרסורים ורכבים תפעוליים.

לצד שירותי שיפוץ, החלפה ותיקון סטרטרים, אלטרנטורים ומנועים חשמליים, שירותי המפעל כוללים ייבוא, שיווק ומכירת סטרטרים ואלטרנטורים חדשים. אוטו סטרט בע"מ חרטה על דגלה להעניק ללקוח אפשרויות רכישה של מגוון מוצרים איכותיים, במחירים הוגנים וללא פערי תיווך.

בנוסף, צוות העובדים המיומן של אוטו סטרט בע"מ מספק שירות של בדיקת הרכב ללא תשלום עבור לקוחותיו.
 

אמנת השירות של אוטו סטרט בע"מ

 
צוות החברה מאמין בשירות מהיר ואמין, המספק מענה לכל צורכי הלקוח. על כן, הצוות מקפיד להעניק שירות מיוחד מדלת לדלת למוסדות, למפעלים, לחברות מנופים ולחברות תובלה

מוזמנים ליצור קשר וליהנות משירות מקצועי ויעיל!